Bluemarine, Studio Vista Mare

Belangrijkste voorzieningen

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Bluemarine, Studio Vista Mare Menton biedt een eersteklas ligging op 7-minuten loopafstand van de Promenade du Soleil. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

    Dit 1-badkamer appartement ligt op ongeveer 1 km van het Musée Jean Cocteau en niet ver van de Basiliek Saint-Michel-Archange. Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Menton. Bluemarine, Studio Vista Mare van 38 m² ligt binnen 25 minuten wandelen van L'Olivier Millénaire.

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in het appartement.

    Er is ook een complete keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid. Het dichtstbijzijnde busstation is Les Bruyeres, dat op 300 meter ervandaan ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer06083002112R2

    Kameropties bij Bluemarine, Studio Vista Mare Menton

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in het appartement.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Strand foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Voorzieningen foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Faciliteiten foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Voorzieningen foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Wastafels foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Kamer foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Voorzieningen foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Kamer foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Voorzieningen foto Bluemarine, Studio Vista Mare Menton Interieur foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 38 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Bluemarine, Studio Vista Mare Menton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bluemarine, Studio Vista Mare Menton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Bluemarine, Studio Vista Mare?
      De grootte van Bluemarine, Studio Vista Mare is 38 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bluemarine, Studio Vista Mare Menton